APIE PANEVĖŽĮ, DVIRAČIUS, NUOMĄ IR NET FACEBOOK'Ą

Eugenijus Ivanauskas
Dviračių nuomos punktas, Laisvės a. 17c Panevėžys

Esu Eugenijus Ivanauskas, gimęs ir augęs Panevėžyje. Su dviračiais sieja vaikystėje buvęs sportas be didelių rezultatų, dviratininkai draugai, kaimynas Kazimieras Ilginis, visuomeninė veikla Panevėžio ir Lietuvos dviračių federacijose.

Panevėžys – turintis gilias pasaulinio lygio dviračių sporto tradicijas, superinius trenerius, sportininkus, ilgiausią dviračių takų tinklą (taip mes galvojam) ir net Olimpinio standarto, dengtą dviračių treką. Miestas kuris myli dviratininkus, supranta dviračių sportą, bet niekada neturėjęs dviračių Nuomos salono (punkto).

2017 metų liepos 1 dieną tokią klaidą ištaisau ir atidarau pirmąjį Nuomos saloną ar punktą (kam kaip labiau patinka).  Saloną pačiame miesto centre, skambiu adresu: LAISVĖS aikštė 17C (na ir kas, kad aikštėje jo nerasite, bet užsukę į Panevėžio Darbo biržos vidinį kiemą tikrai jį pamatysite).

Dviračius rinkausi pagal dviračių trenerių ir gamintojų patarimus. Visi dviračiai nauji ir skambiais pavadinimais „TRIUMPH“ ir „VIKTORIJA“, pagaminti 2017 metais dviračių mieste Šiauliuose. Dviračiai su aliuminio lydinio rėmais ir ratais, turintys "Shimano Nexus" tris vidines pavaras, todėl jais labai smagu važiuoti dviračių takais. Papildomi aksesuarai:  bagažinės, vaikiškos kėdutės, krepšeliai tvirtinami prie vairo tik suteiks daugiau patogumo ir malonumo naudojantis dviračiais.

Populiarinant mano Nuomos salono veiklą labai dėkingas Panevėžio turizmo informacijos centro (Panevėžio TIC) vadovei ir darbuotojoms, kurios sužinojusios apie planuojamą mano veiklą, pasidalino socialiniame tinkle „fb“, šią puikią žinią taip pat išplatino ir to pačio tinklo naudotojas „Visit Panevėžys“ (taip pat didžiulis dėkui) šie veiksniai mane privertė sukurti profilį „Nuoma dviračių Panevėžys“ ir puslapį „Dviračių nuoma Panevėžyje“. Rezultatas buvo labai puikus. Statistika rodė, kad per pirmąjį savaitgalį informaciją perskaitė daugiau nei 1000 vartotojų, o 100 iš Jūsų tapo sekėjais. Tačiau noriu Jus nuliūdinti, galbūt dėl savo nepatyrimo, o gal dėl skelbiamų kainų, ar dar dėl ko nors, „fb“ visą tai užblokavo.

Pasinaudodamas nemokamu tinklapių kūrėjų wix.com paslaugomis, sukūriau paprastą puslapį Jums. Jame rasite: darbo laiką, nuomos įkainius, dviračių ir jų aksesuarų nuotraukas su aprašymais, kontaktus su žemėlapiu ir net motyvacinį video.

 

Kviečiu Jus apsilankyti pas mane ir išbandyti tiek dviračius, tiek save.

 

    Eugenijus Ivanauskas

  • Facebook Social Icon